Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce, wynik spotkania: 0-2

W niedzielnym starciu na Stadionie Zagłębia Lubin II drużyna gospodarzy podejmowała zespół Pogoni Siedlce w ramach 31. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni 2:0, której zawodnicy już w pierwszej połowie zdobyli obie bramki, nie pozostawiając rywalom złudzeń co do swojej determinacji. Wspaniała atmosfera na trybunach towarzyszyła emocjom na boisku, tworząc niezapomniane widowisko dla kibiców.

Relacja z meczu piłki nożnej Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy, a gośćmi z Pogoni Siedlce. Mecz zapowiadał zaciętą walkę o punkty, gdyż obie ekipy znajdowały się w środkowej części tabeli II Ligi - East. Ostatecznie to goście cieszyli się ze zwycięstwa z wynikiem 0-2.

Od samego początku spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z obiema drużynami stwarzającymi okazje bramkowe. W 15. minucie L. Hrnciar z Pogoni Siedlce ustalił prowadzenie dla gości po skutecznej akcji ofensywnej. Zagłębie Lubin II próbowało odpowiedzieć, ale to ekipa z Siedlec podwójnie podwyższyła prowadzenie w 37. minucie za sprawą trafienia C. Demianiuka.

W drugiej połowie Gospodarze starali się odrobić straty, jednak skuteczna gra defensywna gości uniemożliwiała im zdobycie bramki kontaktowej. Mimo starań i kilku groźnych akcji, bramkarz Pogoni Siedlce był niezwykle pewny siebie, broniąc swój czysty sheet.

Niestety dla Zagłębia Lubin II emocje sięgnęły zenitu w końcówce meczu, kiedy zawodnicy zaczęli popełniać faule z frustracji za przegraną. K. Sochan, M. Regula i S. Karasinski zostali ukarani żółtymi kartkami. W drużynie gości również nie obyło się bez kartek - L. Hrnciar, C. Demianiuk i D. Szuprytowski zostali upomniani przez sędziego.

Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Pogoni Siedlce, co cieszyło licznie zgromadzonych kibiców przyjezdnej drużyny. Zagłębie Lubin II będzie musiało popracować nad skutecznością ofensywną, aby odnieść sukces w kolejnych spotkaniach z Wisłą Puławy, ŁKS-em Łódź II oraz Stal Stalowa Wola. Natomiast Pogoń Siedlce będzie kontynuować dobrą passę w starciach z Jastrzębiem, Chojniczanką Chojnice oraz Wisłą Puławy.