Dnia 2024-02-24 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Siedlce: wynik końcowy 4-1

W sobotę, 24 lutego 2024 roku, na Stadionie OSRiR drużyna Kalisza podejmowała Pogoń Siedlce w ramach 21. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1, po tym jak na przerwę schodzili przy wyniku 3-1. Starcie to było jednym z kluczowych punktów tej rundy, a wynik ten na pewno odbije się głośnym echem w środowisku piłkarskim.

Relacja z meczu piłki nożnej: Kalisz vs. Pogoń Siedlce

W dniu 24 lutego 2024 roku na Stadionie OSRiR odbyło się starcie między drużyną Kalisza, pełniącą rolę gospodarza, a gośćmi z Pogoni Siedlce. Sędzią głównym spotkania był Dariusz Krumplewski. Mecz należał do 21. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia. Emocje sięgały zenitu, a ostateczny wynik to 4-1 na korzyść gospodarzy.

Sprawozdanie z meczu:

17:00 - Rozpoczynamy spotkanie na Stadionie OSRiR w Kaliszu. Atmosfera na trybunach jest gęsta, kibice obu drużyn dopingują swoich zawodników, tworząc niesamowite widowisko.

20' - Pierwszy gol pada na korzyść gości! D. Szuprytowski ustala prowadzenie dla Pogoni Siedlce. Gospodarze zaczynają gonić wynik.

28' - Odpowiedź Kalisza! B. Putno wyrównuje stan meczu po ładnym zagraniu wspierającym zawodnika.

33' - Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. B. Kieliba zostaje ukarany przez sędziego za faul.

35' - Kolejna bramka! H. Sobol dwukrotnie wpisuje się na listę strzelców, najpierw ustalając prowadzenie, a potem zdobywając kolejnego gola. 3-1 dla Kalisza!

35' - Żółta kartka dla J. Siniora z Pogoni Siedlce.

44' - H. Sobol kontynuuje swoją świetną passę strzelecką i trafia po raz kolejny do siatki, dając swojej drużynie komfortowe prowadzenie przed przerwą.

49' - Goście próbują odrabiać straty, ale to Néstor Gordillo z Kalisza zdobywa kolejnego gola, podnosząc wynik na 4-1.

60' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem W. Smoliński dostaje karton za niebezpieczne zagranie.

76' - Druga żółta kartka w drużynie Pogoni Siedlce, M. Majewski jest karany przez sędziego.

83' - Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, J. Staszak zostaje ukarany.

Pełen czas! Sędzia kończy mecz z wynikiem 4-1 na korzyść Kalisza. Gospodarze dominowali przez większość spotkania, udanie wykorzystując swoje okazje. Pogoń Siedlce nie była w stanie przełamać defensywy rywali, a skuteczność strzelecka Kalisza zadecydowała o końcowym rezultacie.

Obie drużyny mają teraz przed sobą kolejne wyzwania. Kalisz zmierzy się z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Jastrzębiem, natomiast Pogoń Siedlce czekają spotkania z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz i Stomilem Olsztyn.