Pogoń Siedlce - Wisła Puławy, wynik spotkania - 2-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East, drużyny Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy podzieliły się punktami, remisując 2-2. Spotkanie odbyło się na Stadionie ROSRRiT, a wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę gospodarzy, którzy prowadzili 1-0. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, co przyciągnęło liczne grono kibiców. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 19:00.

Brak danych - pomiń w relacji

Następne mecze dla Pogoń Siedlce: ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn

Następne mecze dla Wisła Puławy: Chojniczanka Chojnice, ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola

Relacja z meczu

Wczorajszy mecz na Stadionie ROSRRiT dostarczył kibicom mnóstwo emocji i wrażeń. Pogoń Siedlce podejmowała drużynę Wisły Puławy w zaciętym starciu, które zakończyło się remisem 2-2.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, co zaowocowało zdobyciem bramki już w 21. minucie. M. Majewski ustawił wynik na 1-0, dając swojej drużynie przewagę na przerwę.

Po wznowieniu gry to Wisła Puławy osiągnęła wyrównanie, gdy M. Klichowicz trafił do siatki w 48. minucie. Jednakże, ledwie chwilę później J. Nojszewski zdobył bramkę na korzyść gości, ustalając wynik na 1-2.

Było to jednak jedynie przerywnik, bowiem Pogoń Siedlce nie zamierzała ustępować. P. Pyrdol wyrównał wynik na 2-2 w 66. minucie, tym samym zapewniając drużynie punkt w tym ważnym meczu.

Spotkanie obfitowało w kartki, z R. Majewskim (Pogoń Siedlce) otrzymującym żółtą kartkę w 81. minucie, a M. Tkocz (Wisła Puławy), J. Flak (Wisła Puławy) oraz P. Skalecki (Wisła Puławy) również zapisali się na liście ukaranych.

Nieznany jest sędzia, który prowadził to starcie, lecz na pewno był to trudny mecz do sędziowania ze względu na intensywność i mnóstwo emocji.

Na koniec Pogoń Siedlce zmagająca się z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn, natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola.